אפליקציית "אלקנה", לחצו להצטרפות


מדרשה לנשים

המדרשה לנשים באלקנה סיימה השבוע את השיעורים האחרונים לשנה"ל תש"פ ב"זום" ובנות המדרשה יצאו לחופשתן השנתית.

עד לפורים – קיימנו את שיעורינו בביתנו החם, באולם האירועים שבביכ"נ "אחווה ורעות" ולאחר מכן, לא ויתרנו והמשכנו בשיעורים דרך ה"זום".

במדרשת אלקנה מתקיימים שיעורי תורה ואמונה, באווירה מאד מיוחדת בין החברות. רוח של שמחה שורה פה, של חברות נאמנה, של רצון טוב ואמיתי והרתמות לכל עזרה. לכל אחת ואחת מבנות המדרשה - יש בה את הנאמנות למקום, לחברות הכל-כך מיוחדת, שהיא זו שיוצרת את השמחה.

השנה נמנעה מאיתנו היציאה לטיול המסורתי, עקב הנסיבות, וכן, לצערנו, לא קיימנו את חגיגת הסיום הגסטרונומית הטעימה, מעשי ידיהן של הבנות המוכשרות, ועל כן, גם לא חולקו תעודות גמר (נשמור אותן לתחילת השנה הבאה בע"ה ללא הקורונה).

אנו מבקשות להודות מאד לרבנים ולמרצים החשובים והנאמנים של המדרשה זה עשרות שנים, שאין כמוהם, שאף בימי הקורונה לא ויתרו ונתנו לנו שיעורים כל כך מעניינים, עמוקים ומעשירים. בנות המדרשה מעריכות ומוקירות מאד מאד את תרומתם הברוכה.

תודה לכם: הרב יהודה שטרן, הרב ד"ר פנחס היימן, הרבנית רחל שטרן, הרבנית שושנה היימן, ד"ר מנחם כץ, ר' צחי פנטון, גב' יהודית מרקס וכן רבנים ומרצים חשובים מהאקדמיה שמחוץ לאלקנה.

כאן המקום להודות לראש המועצה, אסף, על תמיכתו הברוכה, לראש המועצה הדתית, ר' שמעון רוקח ולקהילת "אחווה ורעות" והעומד בראשה, הנותנת לנו בית חם לקיום השיעורים כל השנה.

אחרונות חביבות, לבנות המדרשה היקרות, אשר כל אחת ואחת מכן נחשבת תלמידת חכמים, הבקיאה משנה לשנה יותר ויותר בתורתנו הקדושה.

 

אנו נפתח בע"ה את שנה"ל הבאה ביום שלישי, י"ב באלול, 1.9.2020 ונשמח להצטרפות של בנות חדשות מאלקנה ומיישובי הסביבה, כדי שנוכל בחברותא וביחד להנות מזיוה של תורה

(המעוניינת בפרטים – בבקשה להתקשר לחנה 050-2282358).

בנות יקרות, אנו מצפות לכן בשמחה.

 

נופש נעים ובריא לכולנו. שבת שלום.